Domů » Bleskovky » Angry Birds Stella: Nový díl naštvaných ptáků je ke stažení pro Android, iOS a BlackBerry

Angry Birds Stella: Nový díl naštvaných ptáků je ke stažení pro Android, iOS a BlackBerry

Naštvaných ptáků není nikdy dost, společnost Rovio, která stojí za vývojem kultovní série Angry Birds dnes přidala do kolekce další díl. Oproti závodní hře Angry Birds Go! a RPG Angry Birds Epic se vše vrací do zajetých kolejí prvních dílů, takže destrukce prasečích nepřátel společně s jejich okolím může začít. 

Nový díl přichází s více než 120 novými levely  v nových lokalitách, v nichž opět vystřelujete ptačí hrdiny z praku. Hrdinů je celkem šest a každý z nich má unikátní destruktivní schopnosti.  Nejvýraznější je Stella, růžová ptačice, která vás provází celým příběhem, na jehož konci vás čeká Zlatý ostrov, zlá princezna a její prasečí armáda. Rovio slibuje novou fyziku objektů a příběh o přátelství šesti hrdinů, který vás vtáhne do hry.


  

Angry Birds Stella podporuje figurky Telepods a obsahuje mikrotransakce. Samotná hra je ke stažení zdarma pro platformy Android, iOS, BlackBerry a Amazon Fire, verze pro Windows Phone by měla následovat. Kromě Angry Birds Stella se můžeme navíc těšit na Angry Birds Transformers, kteří přistanou do obchodů aplikací 15. října.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
WOPIC (neregistrovaný)
Anonym
WOPIC (neregistrovaný)

Verze pro WP bude na svatou Yindy :DDDD

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

taky jsem si vzpomněl na tu reklamu. +1

Jinak je to ale u WP standard…

mokashi
Uživatel
mokashi

sotva je tu clanek o necem, kde je jen zmineno Windows Phone, tak tihle kreteni se sem hned slizaji jak vosy na med :-D

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

Ano, urážky jsou standard u některých lidí.

uni
Uživatel
uni

mokashi: Ono přečíst si diskusi o něčem, kde není zatažený offtopic WP nebo Nokia je také docela vzácnost.

mokashi
Uživatel
mokashi

nazvat kretena kretenem neni urazka, pouze konstatovani holeho faktu.

wop (neregistrovaný)
Anonym
wop (neregistrovaný)

Kdo tady koho urazi ? Nejak to tu nevidim

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

A je to urážka, k tomuto titulování potřebujete uznané vzdělání z oblasti psychologie. Pokud jej nemáš, jedná se o prah sprostou urážku na cti,která by se dala i kvalifikovat trestným činem.

Někteří WP fans prostě neumí diskutovat s nadhledem a bez urážek a osobních útoků.

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

A i kdyby ho tu kdokoli měl, musel by se s tím člověkem vidět, aby mohl diagnostikovat, ale to by tu žádný rozumný psycholog ani nenapsal.

greg (neregistrovaný)
Anonym
greg (neregistrovaný)

Smisek: Hej ty WP fane, jak jako neumí diskutovat, když sotva je v článku zmínka o wp, první komentáře jsou tu jako tradičně wp hate.

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

Dokážete rozlišit mezi diskuzí a osobními urážkami a útoky? To je prosím pěkně zakázáno v pravidlech, se kterými musí souhlasit každý registrovaný. Nemám nic proti diskuzi, urážky by tu ale neměli být a jejich autor by měl být banován.

greg (neregistrovaný)
Anonym
greg (neregistrovaný)

To ano, sám nikomu nenadávám, ale to, jak tu někteří rýpou do uživatelů WP je taky takový osobní útok, sice bez nadávek, ale je. Co potom čekáš? Že za to za to dostanou těch, kterých se to dotkne pochvalu? Nic mi tu prosím tě neříkej, jak WP uživatelé neumí diskutovat. Umí. Když se tu do nich ale neustále tak rýpe, tak co čekáš? :D

mokashi
Uživatel
mokashi

prah sprosta urazka by mohla byt opravdu problem, ale prachsprosta urcite ne. Neohanej se tu psychologii, kdyz nezvladas ani cestinu. Nelibi se ti, co ti nekdo napise? Tak se necpi se svyma blbyma poznamkama tam, kde to nikoho nezajima. Hlavne nikoho nezajimaji tvoje nazory na Windows Phone. Protoze koho by zajimaly kecy od trouby, co nic jineho, nez zvracet do diskuzi nesmysly a otravovat vsude, kde se da, neumi. To ze te asi okoli nesnasi a nikdo se s tebou nechce bavit, to opravdu neni duvod, abys tady otravoval i nas. najdi si holku a nebo si treba poustej porno,… Číst vice »

Wertigo
Anonym
Wertigo

„Pokud jej nemáš, jedná se o prah sprostou urážku na cti,která by se dala i kvalifikovat trestným činem.“ Ehm…. Citace: Úmyslný neslušný projev slovem nebo skutkem, který se dotýká cti jiného (nadávka, vydávání v posměch, opovržlivá gesta, vyhrožování, políček). České právo nemá výslovné ustanoveni o urážce na cti. Jako trestný čin postihuje pouze některé kvalifikované případy urážky na cti, například snižováni vážnosti prezidenta republiky, veřejné hanobení čelního představitele republiky nebo státu, hrubou urážku veřejného činitele. Trestným činem je za určitých podmínek též pomluva a vyhrožování. Za základě podmínek může být urážka na cti postižena jako přečin nebo jako přestupek. Konec… Číst vice »

steelspace
Uživatel
steelspace
M.BoBo
Uživatel
M.BoBo

Tak jsem si to chvíli v práci zahrál, ale už to není taková zábava jako první díly. Podle mě už asi došli nápady a ani EPIC nebyl nic moc.