Domů » Bleskovky » Oblíbená videa si nyní přehrajete i na hodinkách: Android Wear získává podporu YouTube

Oblíbená videa si nyní přehrajete i na hodinkách: Android Wear získává podporu YouTube

Operační systém Android Wear primárně určený pro chytré hodinky se dočkal nové aplikace. Ta nese název Video for Android Wear & YouTube a jak již název napovídá, slouží k přehrávání videí z oblíbeného portálu YouTube. Prostřednictvím hlasového vyhledávání najdete požadovaný videoklip a jednoduše si jej spustíte na displeji hodinek.

 

U vybraného videa si můžete nechat zobrazit jeho popis, případně zobrazit další podobné klipy. Aplikace rovněž podporuje Google Chromecast, díky kterému můžete vybraná videa jednoduše promítnout do vašeho televizoru. Je otázkou, zda má tato aplikace nějaký reálný přínos. Jisté je pouze to, že se její používání negativně podepíše na výdrži baterie. Aplikace je dostupná v obchodě Google Play.

Video player for Android Wear smartwatches, powered by YouTube

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).