Domů » Bleskovky » Android Wear povyšuje na verzi 2.6. Jaké jsou novinky?

Android Wear povyšuje na verzi 2.6. Jaké jsou novinky?

Google do obchodu aplikací Play Store vpustil novou aktualizaci hodinkové platformy Android Wear, která systém povyšuje na verzi 2.6. Update přináší několik drobných změn, které používání hodinek zpříjemní.

V systému se objevila nová komplikace, díky níž lze rychle přistupovat k naposledy otevřené aplikaci.

Při instalaci aplikací je nově vidět progress bar a přibližný čas, za jak dlouho bude nainstalována.

V rychlém nastavení jsou vedle ukazatele stavu baterie nově vidět indikátory připojení k bezdrátovým sítím (Wi-Fi, Bluetooth, připojení k síti operátora).

V některých aplikacích se nově může podle potřeby dynamicky měnit velikost textu tak, aby se na titěrný displej hodinek vešel.

Vylepšena má být také spolehlivost rozpoznávání krátkého a dlouhého stisku, na kterou si uživatelé platformy Android Wear stěžovali.

Update na Android Wear 2.6 si můžete stáhnout z následujícího odkazu.

com.google.android.wearable.app

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Chase (neregistrovaný)

    Už včera přišla OTA (Huawei Watch W1)

  2. Streki (neregistrovaný)

    Stále je to jen lagujici systém. Mám Huawei Watch 2 sport. Stale jen nechutné záseky systému. Zapněte připojení na net přes SIM a systém ač připojen vám neustále hlasi, že nemá konektivitu? Potřebujete používat google hudba? Hmm to je jen samý výpadek a neustále čekaní na odezvu softu.je to traga by Google. Předposlední verze alespoň zrychlila používání, současná to opět snížila.Google neví co s tim. Wear je pokračující tragédie by Google.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *