Domů » Bleskovky » Android P přinese konec otravného nastavování hlasitosti u Bluetooth zařízení

Android P přinese konec otravného nastavování hlasitosti u Bluetooth zařízení

Už příští měsíc se koná vývojářská konference Google I/O, na které budou s největší pravděpodobností představeny první novinky z chystaného Androidu P. Zatím byly odhaleny spíše drobnosti, největší viditelnou změnou projde samotné ovládání systému, kdy trojici tlačítek pod displejem nahradí jedno tlačítko a gesta. Díky komunitě z XDA Developers si dnes můžeme představit další chystanou novinku.

Android P si bude pamatovat nastavenou úroveň hlasitosti pro každé spárované Bluetooth zařízení. Pokud s telefonem například „přeskakujete“ z reproduktoru na sluchátka, budete si moci nastavit hlasitost pro každé zařízení zvláštní, a nevyděsí vás poslední známé nastavení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Paráda. Aspoň nebude furt buzerovat max. EU hlasitost.

  2. Paráda, jen bych byl možná radši za titulek „Android P přinese konec otravného uniho“ :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).