Sledujte nás na YouTube

Android 7.1.1 pro Nexus 6 klepe na dveře. Dočkáme se začátkem příštího roku

Většina Pixel a Nexus zařízení již byla na nejnovější verzi Androidu dávno aktualizována, uživatelé modelu Nexus 6 však zatím stále čekají. Mlčení nyní prolomil samotný Google, který ve svém prohlášení přislíbil dostupnost aktualizace na začátek ledna roku 2017.

Nexus 6 se v USA vyprodal za několik minut, v cestě do Evropy nabírá zpoždění

Za zpožděním je údajně softwarový bug, který se týká konkrétně modelu Nexus 6, a tak musela být aktualizace odložena, dokud nebude po problému. Nyní je však vše vyřešeno a aktualizaci tak můžeme očekávat v nejbližších dnech.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

7 komentářů

 1. tmaska (neregistrovaný)

  Prý referenční zařízení :):):)

 2. Hlavně, aby se Pixel už konečně nesekal a nezamrzal.

 3. Jarda (neregistrovaný)

  ? Co to ma byt? Mam 7.1.1 uz od 6.prosince…

 4. Tomáš (neregistrovaný)

  Ten telefon je jeden velkej bug. Měl jsem ho rok a jsem sakra rád, že ho už nemám.
  Předtím sem měl nexus 4,5 a naprostá spokojenost. O to věčí šok byl když jsem ho začal používat. Nechápu jak takovej patvar mohla vůbec motorola vypustit do světa.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *