Domů » Bleskovky » Android 7.0 pro Samsung Galaxy S7 edge přinese vyšší výkon

Android 7.0 pro Samsung Galaxy S7 edge přinese vyšší výkon

Letošní vlajková loď společnosti Samsung, model Galaxy S7 (edge), byla na trh uvedena s operačním systémem Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Google před nedávnem oficiálně uvolnil novou verzi systému nesoucí označení Android 7.0 Nougat a bylo zřejmé, že i Samsung bude chtít svůj vlajkový model aktualizovat na tuto verzi.

edgy

Jak se zdá, očekávaná aktualizace by měla být dostupná již velmi brzy. V databázi benchmarku Geekbench se totiž nyní objevil smartphone Samsung Galaxy S7 edge vybavený systémem Android 7.0. Kromě nových funkcí by měla aktualizace přinést také vyšší výkon. V benchmarku Geekbench telefon s aktualizovaným Androidem dosáhl skóre 2016 bodů v jednovláknovém a 5587 bodů ve vícevláknovém testu. To je přibližně o 100 bodů více než kolik dosahuje Galaxy S7 edge nyní. Výrobce zatím neuvedl přesný termín vydání aktualizace.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.