Android 7.0 pro Samsung Galaxy S7 edge přinese vyšší výkon

Letošní vlajková loď společnosti Samsung, model Galaxy S7 (edge), byla na trh uvedena s operačním systémem Android ve verzi 6.0.1 Marshmallow. Google před nedávnem oficiálně uvolnil novou verzi systému nesoucí označení Android 7.0 Nougat a bylo zřejmé, že i Samsung bude chtít svůj vlajkový model aktualizovat na tuto verzi.

edgy

Jak se zdá, očekávaná aktualizace by měla být dostupná již velmi brzy. V databázi benchmarku Geekbench se totiž nyní objevil smartphone Samsung Galaxy S7 edge vybavený systémem Android 7.0. Kromě nových funkcí by měla aktualizace přinést také vyšší výkon. V benchmarku Geekbench telefon s aktualizovaným Androidem dosáhl skóre 2016 bodů v jednovláknovém a 5587 bodů ve vícevláknovém testu. To je přibližně o 100 bodů více než kolik dosahuje Galaxy S7 edge nyní. Výrobce zatím neuvedl přesný termín vydání aktualizace.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

7 komentářů

  1. jmenopriezvisko

    Dost pochybuju, některý Nexusy 5X na Nougatu více výkonu ztratily, ale vyloučit se to nedá, taky to může být nějaký samo domo port Nugátu, jako jsou na OP3, kterému většina komponent systému nefunguje a pak nažene v AirPlane modu hromadu bodů v benchmarcích. Ty funkce co přináší Nougat stejně už uměl TouchWiz s MM.

  2. Fore (neregistrovaný)

    Jak muze nekdo, kdo se venuje smartphonum toto napsat??? 100 bodu nahoru dolu v Geekbench je absolutne o nicem.

  3. Petas (neregistrovaný)

    Vykon narostl to je pravda ale jen na GeekBench 3, ale ted je uz verze 4 a tam ta cisla budou uplne jina a o hodne nizsi

  4. Ten nadpis je (opět náhodou?) poměrně zavádějící. Vyznívá, že je toto přínosem nové verze systému, ale co když Samsung jen prostě poladil FW nebo TW? Protože takto by to znamenalo, že na obdobný nárůst výkonu se můžeme těšit v podstatě kdekoli, kde jsme min s AOSP, ale nemám pocit, že bych o něčem podobném četl ve spojení s Nexusy. Nebo ano?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel