A je to oficiální: Přivítejte Android 6.0 Marshmallow

A je to oficiální – nová verze operačního systému Android, která byla doposud známa pod označením „M“, konečně dostala číslovku a pojmenování po cukrovince. Přivítejte Android 6.0 Marshmallow!

Socha nové verze Androidu 6.0 (preview) byla před několika okamžiky slavnostně odhalena před Googleplexem v kalifornském Mountain View. Dlouhé týdny se spekulovalo, po jaké cukrovince bude nový systém pojmenovaný tentokrát. V úvahu připadaly názvy jako marcipán, muffin, M&M, milkshake, ale nakonec zvítězil marshmallow. Uvidíme, s jakým názvem přijde další verze Androidu „N“? Máte už nějaké návrhy?

Marshmallow je cukrovinka složená z cukru, vody, želatiny, kukuřičného sirupu, většinou také z vajec, zjemněná v horké vodě, dextrozou a s přidanou příchutí, většinou i potravinářskými barvivy, přeměněná do houbovité konzistence a vytvarovaná do formy typicky menšího válečku (zdroj popisku a fotografie: wikipedia.org).

Další videa: Sochy Androidu & jak vznikal Marshmallow?

Why Is Android So Obsessed With Sweets?

+ bonus

Android Marshmallow Chubby Bunny
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku