Android 5.0 zřejmě ponese označení Key Lime Pie. Potvrzuje to ilustrace na Google+

Už delší dobu se spekuluje o tom, že další verze operačního systému Android (5.0) ponese označení Key Lime Pie. Tímto názvem se označuje americký koláč dochucený limetkovou šťávou, jehož podobu si můžete prohlédnout na obrázku.

Samotný Google zatím nic nepotvrdil, jeden z jeho zaměstnanců, Manu Cornet, však na svém Google+ profilu zveřejnil zajímavou ilustraci zachycující evoluci Androidu, a v ní nechybí ani Key Lime Pie coby verze 5.0. To samozřejmě nemusí vůbec nic naznačovat, ale vzhledem k tomu, že název Key Lime Pie slýcháme z více zdrojů, je velice pravděpodobné, že se takto pětkový Android bude označovat. Pomalu také můžeme začít spekulovat nad tím, jaký bude další název, po písmenu K se logicky musí jednat o cukrovinku začínající na L. Nějaké tipy? :)

 
Evoluce Androidu : Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread and Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean a Key Lime Pie

Zdroj

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku