Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Android 5.0 je pro HTC One (M7) konečná stanice: Android 5.1 už nedostane

Android 5.0 je pro HTC One (M7) konečná stanice: Android 5.1 už nedostane

Předloňská vlajková loď HTC One (M7) se letos v únoru dočkala aktualizace na nejnovější Android 5.0 Lollipop, což je pro tchajwanského výrobce bezesporu dobrá vizitka, vždyť tento model přišel na trh s Androidem 4.1 Jelly Bean. Telefony Google Nexus si ovšem mohou užívat ještě novější Android s číslovkou 5.1 a toho už se bohužel HTC One (M7) nedočká.

 

Tuto informaci potvrdil přímo viceprezident HTC Mo Versi skrze Twitter, Android 5.1 dostane pouze HTC One (M7) z Google Play edice, ostatní varianty zakotví na Androidu 5.0.

Tato informace je znepokojivá především proto, že Android 5.1 je spíše balíček oprav chyb předchozí verze, majitelé těchto telefonů se tak s nimi budou muset naučit žít, což v případě některých může být poměrně zásadní problém. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments