Domů » Bleskovky » Android 5.0 je pro HTC One (M7) konečná stanice: Android 5.1 už nedostane

Android 5.0 je pro HTC One (M7) konečná stanice: Android 5.1 už nedostane

Předloňská vlajková loď HTC One (M7) se letos v únoru dočkala aktualizace na nejnovější Android 5.0 Lollipop, což je pro tchajwanského výrobce bezesporu dobrá vizitka, vždyť tento model přišel na trh s Androidem 4.1 Jelly Bean. Telefony Google Nexus si ovšem mohou užívat ještě novější Android s číslovkou 5.1 a toho už se bohužel HTC One (M7) nedočká.

 

Tuto informaci potvrdil přímo viceprezident HTC Mo Versi skrze Twitter, Android 5.1 dostane pouze HTC One (M7) z Google Play edice, ostatní varianty zakotví na Androidu 5.0.


Tato informace je znepokojivá především proto, že Android 5.1 je spíše balíček oprav chyb předchozí verze, majitelé těchto telefonů se tak s nimi budou muset naučit žít, což v případě některých může být poměrně zásadní problém. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bedas
Uživatel
Bedas

Díky bohu za XdaDevelopers…

Roman (neregistrovaný)
Anonym
Roman (neregistrovaný)

Vzhledem k tomu, že je to spíše opravný balíček ,by se mělo HTC nad sebou zamyslet.

Holt přijde na řadu Cyanogen

Nyny
Uživatel
Nyny

Předpokládám, že si HTC myslí, že tím bude motivovat ke koupi nového modelu. Osobně by mě přesně tenhle přístup od této značky hodně odradil.