Samsung začal uvolňovat Android 5.1.1 pro Galaxy S6 a Galaxy S6 edge

Samsung začal uvolňovat aktualizaci na nejnovější verzi Androidu 5.1.1 Lollipop pro své vlajkové modely Galaxy S6 a Galaxy S6 edge (recenze). Jako první se dočkali uživatelé, kteří si telefony zakoupili u amerického T-Mobilu (jde o modely s označením SM-G925T a SM-G920T). Během následujících týdnů by se updatu měli dočkat také uživatelé v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska. V tuto chvíli neznáme přesný termín, kdy by u nás aktualizace měla být dostupná, ale pravděpodobně by to nemělo trvat příliš dlouho. Na konci července by Android 5.1.1 měl být dostupný také pro Samsung Galaxy Note 4 (recenze).

Nová verze systému doplněná uživatelským prostředím TouchWiz přináší řadu vylepšení, optimalizací a opravu množství nahlášených chyb (v aplikaci pro fotografování Samsung zjednodušil nastavení expozice, z notifikační nabídky zmizely zástupci S Finder a Quick Connect) a vylepšení se dočkaly také paralaxní tapet.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *