Domů » Bleskovky » Samsung začal uvolňovat Android 5.1.1 pro Galaxy S6 a Galaxy S6 edge

Samsung začal uvolňovat Android 5.1.1 pro Galaxy S6 a Galaxy S6 edge

Samsung začal uvolňovat aktualizaci na nejnovější verzi Androidu 5.1.1 Lollipop pro své vlajkové modely Galaxy S6 a Galaxy S6 edge (recenze). Jako první se dočkali uživatelé, kteří si telefony zakoupili u amerického T-Mobilu (jde o modely s označením SM-G925T a SM-G920T). Během následujících týdnů by se updatu měli dočkat také uživatelé v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska. V tuto chvíli neznáme přesný termín, kdy by u nás aktualizace měla být dostupná, ale pravděpodobně by to nemělo trvat příliš dlouho. Na konci července by Android 5.1.1 měl být dostupný také pro Samsung Galaxy Note 4 (recenze).

Nová verze systému doplněná uživatelským prostředím TouchWiz přináší řadu vylepšení, optimalizací a opravu množství nahlášených chyb (v aplikaci pro fotografování Samsung zjednodušil nastavení expozice, z notifikační nabídky zmizely zástupci S Finder a Quick Connect) a vylepšení se dočkaly také paralaxní tapet.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).