Domů » Bleskovky » Android 4.3 se zřejmě objeví v červenci, mezi prvními jej dostane HTC One

Android 4.3 se zřejmě objeví v červenci, mezi prvními jej dostane HTC One

Na sociální síti Twitter je řada uživatelů, kteří vypouští informace daleko dříve, než se dostanou na technologické weby. Existuje i skupina autorů, kteří se skrývají za anonymní přezdívkou a mají přístup k neveřejným informacím. Nejznámějším je rozhodně účet @evleaks, který své informace běžně prodává různým webům a jeho přesnost je až zarážející. Dalším takovým prověřeným je @LlabTooFer, který není tak známý, jelikož informuje pouze o společnosti HTC.

 

Tentokrát se jeho informace vztahuje k HTC One s čistým Androidem. To má na trh přijít se systémem ve verzi 4.2.2 Jelly Bean a podle @LlabTooFer má být během několika týdnů aktualizován na 4.3. HTC One s neupraveným systémem se začne prodávat 26. června ve Spojených Státech. To by znamenalo, že Android 4.3 vyjde nejspíš během července. Google samozřejmě novou verzi oficiálně nepotvrdil, ale informace o ní unikly vícekrát a pravděpodobně bude opět označena Jelly Bean. Kromě HTC One se aktualizace dočkají i novější zařízení modelové řady Nexus či Samsung Galaxy S4 v Google edici.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).