Domů » Bleskovky » Android 4.1 „Jelly Bean“ portován na HTC HD2

Android 4.1 „Jelly Bean“ portován na HTC HD2

HTC HD2 je legendou mezi chytrými telefony a objevily se pro něj portace snad všech verzí operačních systémů. Výjimkou není ani Android 4.1 „Jelly Bean“. Současná beta verze ROM je plná chyb a spousta věcí v ní nefunguje (přehrávání videa, fotoaparát, USB Mass Storage, webový prohlížeč), ale je jen otázkou času, než se povede najít vhodné ovladače a ROM postupně odladit. Pokud si „Jelly Bean“ přesto chcete vyzkoušet, pokračujte na Xda-developers.

 

A v diskuzích už pomalu můžete uzavírat sázky o tom, kdy se HD2 dočká neoficiální portace systému Windows Phone 8 :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. Škoda že jsem ho tehdá prodal :( Věřím že WP8 se tam nějak dostane. Jsem zvědav jestli tímto stylem půjde i DHD. I když to běží furt na Androidu a nic jiného na něj nebylo dáno…škoda :(…

 2. lol na HD bude win8 driv nez original od MS :D

 3. Wasser (neregistrovaný)

  Nesmrtelny telefon :D

  A asi taky proklinany telefon zamestnancema HTC :D

  • hjjm, občas se objeví přístroje, které tak nějak na nějakou dobu zmrazí okolní konkurenci na pár let:-) Nokia 3310, Tréo 650, HD2, iPhone 4S, člověk se pak ptá, proč má měnit přístroj, když to prakticky nic nepřinese:-)

  • Zase tak nesmrtelny nebyl, me umrel :D

 4. Je dobré mít v šuplíku HD2. Člověk se podívá na Tango, zanedlouho na Jelly Bean, ještě než je dostane do primárních telefonů/tabletů. Myšlenka, že mobilní hardware a software mají být odděleny, má už léta díky HD2 význam.

 5. Lien (neregistrovaný)

  Musím se přiznat, že ač se mi zpočátku nelíbila velikost a výdrž baterky, aktuálně si HD2 nemůžu vynachválit :o) Ten telefon je opravdu legenda…

 6. Co ja ho mel, tak jediny dlouhodobe pozitelny byly wm 6.5. Ostatni leda tak na hrani.

 7. když to tak čtu já si ten HD2 snad pořídím :d

 8. Marek1 (neregistrovaný)

  Proc asi jsem si ho pred rokem a pul kupoval, protoze mel pred sebou velkej potencial a ten potencial stale tam je.

 9. asdasdasdasdasdasd (neregistrovaný)

  ani IOS nan neportovali

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).