Domů » Bleskovky » Android: 12 nejlepších her letošního roku podle Googlu

Android: 12 nejlepších her letošního roku podle Googlu

Před několika dny se Google pochlubil výběrem 10 nejlepších aplikací pro Android za letošní rok. Důležité jsou také hry, se kterými si spousta z nás krátí volný čas, cestování v MHD nebo třeba přestávky ve škole. Google proto zveřejnil seznam dvanácti nejpovedenějších her za letošní rok; některé jsou zdarma, některé placené. Je docela pravděpodobně, že alespoň jednu z nich už ve svém telefonu nebo tabletu máte, ale třeba vám seznam přinese i zajímavé tipy na tituly, kterými byste svoji herní sbírku mohli dále rozšířit.

 

12 nejlepších her v obchodě Play podle Googlu:

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. No…no… asi to prostě jen odráží pozici dané platformy v herní branži.

  Úspěch Čechů je velmi potěšující. Osobně jsem nehrál (nějak mi to nemá pro PC co říci), ale jistě není úspěch založen „jen“ na technologické vyspělosti hry.

  • To tedy, pro Madfinger Games je to skvělý úspěch. Jinak mě hodně baví hra Granny Smith, kde autoři stále přidávají nové úrovně a na Hard je to celkem legrace :) kdo nezná, doporučuji vyzkoušet. Je to povedené blbina.

 2. Petr Olivka (neregistrovaný)

  Chtěl bych si na Google Play koupit asi tak 7 placených her (dohromady asi za 600 Kč) ale jelikož je mi 13 a nemám žádnou platební kartu tak bych uvítal placení přes SMS nebo PaySafeCard. Je to možné?

  • Petr Olivka: A nechat si od zákonného zástupce založit účet s nulovými provozními poplatky (nějaká e-banka), nechat si vydat kartu a převézt na účet pár peněz? Taky samozřejmě z podobných služeb nesměřuji platby na primární účet, tak už je jedno, kdo má tu kartu k dispozici, jen jiná forma „kapesného“. Bez nákladů.

 3. Matty (neregistrovaný)

  Možné to zatím není, ale určitě nejsi jediný kdo by mi uvital

 4. No tak zase nic. Mne zaujali úplně jiné.

 5. Osobně mě taky zaujalo něco jiného. Třeba taková hra Osmos HD

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).