Domů » Bleskovky » Android: 12 nejlepších her letošního roku podle Googlu

Android: 12 nejlepších her letošního roku podle Googlu

Před několika dny se Google pochlubil výběrem 10 nejlepších aplikací pro Android za letošní rok. Důležité jsou také hry, se kterými si spousta z nás krátí volný čas, cestování v MHD nebo třeba přestávky ve škole. Google proto zveřejnil seznam dvanácti nejpovedenějších her za letošní rok; některé jsou zdarma, některé placené. Je docela pravděpodobně, že alespoň jednu z nich už ve svém telefonu nebo tabletu máte, ale třeba vám seznam přinese i zajímavé tipy na tituly, kterými byste svoji herní sbírku mohli dále rozšířit.

 

12 nejlepších her v obchodě Play podle Googlu:Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uni
Uživatel
uni

No…no… asi to prostě jen odráží pozici dané platformy v herní branži.

Úspěch Čechů je velmi potěšující. Osobně jsem nehrál (nějak mi to nemá pro PC co říci), ale jistě není úspěch založen „jen“ na technologické vyspělosti hry.

Petr Olivka
Uživatel
Petr Olivka

Chtěl bych si na Google Play koupit asi tak 7 placených her (dohromady asi za 600 Kč) ale jelikož je mi 13 a nemám žádnou platební kartu tak bych uvítal placení přes SMS nebo PaySafeCard. Je to možné?

uni
Uživatel
uni

Petr Olivka: A nechat si od zákonného zástupce založit účet s nulovými provozními poplatky (nějaká e-banka), nechat si vydat kartu a převézt na účet pár peněz? Taky samozřejmě z podobných služeb nesměřuji platby na primární účet, tak už je jedno, kdo má tu kartu k dispozici, jen jiná forma „kapesného“. Bez nákladů.

Matty (neregistrovaný)
Anonym
Matty (neregistrovaný)

Možné to zatím není, ale určitě nejsi jediný kdo by mi uvital