Domů » Bleskovky » V Americe vám nové vozidlo vydá pětipatrový automat, vhodit minci bohužel nestačí

V Americe vám nové vozidlo vydá pětipatrový automat, vhodit minci bohužel nestačí

Umíte si představit, že byste přišli k obřímu automatu, ve kterém by byly v pěti patrech vystaveny automobily, jeden byste si vybrali, vhodili peníze a mechanismus uvnitř by vám auto sundal až k výjezdu, odkud byste mohli šťastně vyrazit domů?

  

Něco podobného nabízí dealer vozidel v americkém Tennessee, společnost Carvana. Není to samozřejmě až takhle jednoduché, auto je potřeba zaplatit jako normálně u prodejce, po zaplacení však dostanete obří stříbrnou minci, kterou do automatu vhodíte a robotický podavač vám dodá zakoupené auto.

Kromě nevšedního zážitku, který toto vyzvednutí zakoupeného automobilu nabízí, má i kladné stránky. Ušetří se například mnoho místa, neboť všech 20 aut nemusí stát vedle sebe v prodejně, a také nebude nutné, aby celému prodejnímu procesu dohlížel člověk. Zákazník se zkrátka v poslední fázi nákupu obslouží sám.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bigt
Uživatel
bigt

Stejně jako ve Wolfsburgu?

danri
Uživatel
danri

Tak ve Wolfsburgu je to mnohonásobně větší. Tak tady na smartmánii bych článek na toto téma nečekal. Asi je třeba splnit denní kvótu článků tak najdeme něco na netu a je to.

VW to má teda už dost dlouho a s touhle garáží se to nedá srovnat.

[odkaz]

danri
Uživatel
danri