Domů » Bleskovky » V Americe vám nové vozidlo vydá pětipatrový automat, vhodit minci bohužel nestačí

V Americe vám nové vozidlo vydá pětipatrový automat, vhodit minci bohužel nestačí

Umíte si představit, že byste přišli k obřímu automatu, ve kterém by byly v pěti patrech vystaveny automobily, jeden byste si vybrali, vhodili peníze a mechanismus uvnitř by vám auto sundal až k výjezdu, odkud byste mohli šťastně vyrazit domů?

  

Něco podobného nabízí dealer vozidel v americkém Tennessee, společnost Carvana. Není to samozřejmě až takhle jednoduché, auto je potřeba zaplatit jako normálně u prodejce, po zaplacení však dostanete obří stříbrnou minci, kterou do automatu vhodíte a robotický podavač vám dodá zakoupené auto.

Kromě nevšedního zážitku, který toto vyzvednutí zakoupeného automobilu nabízí, má i kladné stránky. Ušetří se například mnoho místa, neboť všech 20 aut nemusí stát vedle sebe v prodejně, a také nebude nutné, aby celému prodejnímu procesu dohlížel člověk. Zákazník se zkrátka v poslední fázi nákupu obslouží sám.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments