Domů » Bleskovky » Amazon údajně chystá spolupráci s HTC: Klepe na dveře HTC Kindle či snad Amazon One?

Amazon údajně chystá spolupráci s HTC: Klepe na dveře HTC Kindle či snad Amazon One?

O tom, že se společnost Amazon chystá uvést na trh vlastní chytrý telefon, se v minulosti spekulovalo již několikrát. Britský deník Financial Times nyní uvedl zprávu, že Amazon chystá ve spolupráci s tchaj-wanským výrobcem HTC hned několik různých smartphonů, přičemž alespoň jeden z nich by mohl být představen již v tomto roce nebo v prvním čtvrtletí roku 2014.

 
Ilustrační obrázek

Pod jakou značkou se zařízení případně budou prodávat, je v tuto chvíli otázkou, avšak samotná spolupráce se jeví jako výhodná pro obě strany – HTC by takový přístroj mohl pomoci ven z finančních problémů a Amazon naopak může využít zkušeností výrobce solidních smartphonů či jeho dobrých vztahů s operátory. Bližší informace v tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

 1. A zase to dopadne, jako s facebook telefonem.

  • TS (neregistrovaný)

   Náhodou, takový e-ink displej na mobil by mohl být zajímavý.

  • S tou rychlostí přepisování?

  • Tony (neregistrovaný)

   Geary: Nezdá sa mi, že by Kindle tablety boli nejako slabo predávané, u FB to zabila cena, ak toto bude za 200€ so slušnými parametrami, tak to nádej má.

  • TS (neregistrovaný)

   Tak je jasné, že na filmy by to nebylo. Ale dovedu si je představit v podobné kategorii, jako dnešní Aligator. Ta výdrž by byla enormní.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).