Domů » Bleskovky » Amazon se spojil s Kickstarterem, všechny zafinancované výrobky najdete na jednom místě

Amazon se spojil s Kickstarterem, všechny zafinancované výrobky najdete na jednom místě

Kickstarter je skvělou platformou pro financování nápadů od běžných nadšenců, kdy každý přihodí tolik, kolik může a chce. Na trh se tak probojovalo již mnoho výrobků, o spoustě z nich se však příliš nedoslechneme, neboť běžně nejsou v nabídce obchodů. Kickstarter se tedy spojil s Amazonem a bude zafinancované a realizované projekty nabízet v jeho internetovém obchodě.

Kickstarter vydal aplikaci pro Android, konečně můžete sledovat projekty i na mobilu

Prozatím se jedná o více než 300 produktů, díky kterým tyto startupy dostanou možnost ukázat se na trhu a nabídnout své zboží mnohem širšímu okruhu zájemců. Zboží z Kickstarteru již bylo na Amazonu do určité míry k dispozici, nyní se však sjednotí pod jednu střechu a najdete jej na jednom místě.

Většina realizovaných projektů se týká elektroniky, mezi nejúspěšnější patří chytré hodinky Pebble, nebo brýle pro virtuální realitu Oculus Rift. V obchodě však můžete najít i věci do domácnosti či kuchyně, bezdrátové příslušenství, nebo knihy. Vyhledávat se dá také podle toho, zda hledáte něco, co „vytváří budoucnost,“ „obohacuje společnost,“ nebo zda se jedná o „vytříbené předměty.“

kickstarter amazon

Jak se ke spolupráci vyjádřil viceprezident Amazonu Jim Adkins, jedná se o skvělou příležitost, jak dostat zpětnou vazbu přímo od zákazníků ohledně produktů, které je zajímají, neboť právě zákazníci mají v rukách moc přivést svým financováním produkty k životu. Do budoucna by se pak v této sekci měly objevovat další výrobky.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).