K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Amazon představí svůj smartphone s uživatelským 3D prostředím 18. června

Amazon představí svůj smartphone s uživatelským 3D prostředím 18. června

Díky serveru bgr.com již o chystaném mobilním telefonu od Amazonu víme takřka vše, tedy alespoň v oblasti spekulací. Nyní konečně můžeme zabrousit do oficiální roviny a to díky následujícímu videu, které láká na událost, která se odehraje 18. června v Seattlu.

O tom, že na této akci bude představen první smartphone od Amazonu nemůže být pochyb. Protagonisté v něm obdivují záhadné zařízení, které reaguje na pohyb jejich hlav, přičemž v čase 0:41 se ve spodní části obrazovky na chvíli objeví horní hrana telefonu, vybavena vypínačem a sluchátkovým portem.

 

Nový telefon od Amazonu má mít na čelní straně hned pětici fotoaparátů, které budou sledovat pohyb hlavy uživatele a na základně toho upravovat prostředí telefonu tak, aby vypadalo trojrozměrně a to bez nutnosti použití speciálních brýlí. Operační systém má být založen na Androidu, ale notně upraven, podobně jako například v tabletech Kindle Fire s návazností na obchod a služby Amazonu. Moudřejší budeme již za čtrnáct dní, o novince vás budeme informovat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. mceza (neregistrovaný)

    No to jsem na to zvědav… Takhle z článku to vypadá jako neuvěřitelná pitomost :D

  2. Pepa (neregistrovaný)

    K čemu to video vůbec je :D Není na tom nic jinýho než samý fantastický slova a otáčení hlavy :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *