Amazfit Bip 3 vrací na scénu legendární chytré hodinky. Dostanou se i do Česka?

Chytré hodinky Amazfit Bip patřily dlouhou dobu mezi oblíbený model u fanoušků nositelné elektroniky, kteří preferovali dlouhou výdrž na baterii, celou řadu vycizelovaných funkcí a především cenu, která nezruinuje domácí rozpočet. Po příchodu druhé verze se bohužel hodinky trochu stáhly ze scény, což je rozhodně škoda. Není však všem dnům konec – společnost Amazfit totiž představila jejich třetí iteraci.

Amazfit Bip 3 disponují 1,69“ TFT LCD panelem, baterií s kapacitou 280 mAh (s uváděnou výdrží až dva týdny), senzorem pro měření srdečního tepu BioTracker (po celých 24 hodin) i SpO2, dokonce také GPS a odolností proti vodě do tlaku 5 BAR. Pro sportovce hodinky nabídnou více než 60 různých cvičení a chybět by nemělo ani sledování spánku, měření stresu či přes 50 různých ciferníků, a to včetně dvou modulárních. K dispozici bude i možnost nastavit si vlastní pozadí ciferníku a widgetů.amazfit 1Nepřehlédněte

Hodinky Amazfit Bip dostávají svého nástupce. Vydrží méně, ale mají EKG

Hodinky budou k dispozici v černé, růžové a modré barvě za cenu 279 brazilských realů (cca 1 650 Kč s DPH). Jak už exotická měna naznačuje, dostupnost nástupce ikonických hodinek byla oznámena pouze v největším státu jihoamerického kontinentu. Předpokládá se, že se hodinky podívají také do jiných regionů, avšak na detaily si ještě budeme muset počkat.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku