Allegro spustilo App Pool a hledá nové nápady a vývojáře

Allegro Group odstartovalo projekt pro vývojáře mobilních aplikací s názvem Allegro App Pool. Jeho cílem je získat nejlepší nápady na aplikace pro mobilní telefony nebo tablety, které mají šanci uspět na poli e-commerce a zároveň rozšířit nabídku stávajících produktů Allegra, kam patří Heureka.cz, Aukro.cz nebo Hotel.cz.

Autorům těch nejlepších aplikací nabídneme více než motivující odměnu nebo jim poskytneme takové podmínky, aby na aplikaci mohli sami vydělávat v rámci partnerského programu,“ vysvětluje princip projektu Michale Papežová, PR managerka Allegro Group CZ.

Do projektu Allegro App Pool se může přihlásit kdokoliv, kdo má nápad na vytvoření aplikace, která buď podpoří některý z projektů Allegra nebo má potenciál uspět v oblasti internetového obchodování. Zaslané nápady bude posuzovat porota složená ze zástupců jednotlivých projektů, přičemž hlavní slovo bude mít Jakub Havrlant, CEO Allegro Group CZ, zakladatelem Bezrealitky.cz a internetový podnikatel. V první fázi se do Allegro App Pool zapojil obchodní portál Aukro.cz, nákupní rádce Heuréka.cz a největší prodejce ubytování v ČR Hotel.cz. Do budoucna se počítá se zapojením dalších produktů z portfolia Allegro Group CZ. Více informací o projektu najdete na stránkách www.allegroapppool.cz.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku