Domů » Bleskovky » Alcatel OneTouch chystá „supertelefon“ s Windows 10 Mobile

Alcatel OneTouch chystá „supertelefon“ s Windows 10 Mobile

Čínská společnost Alcatel OneTouch je známá spíše jako výrobce levných zařízení s Androidem, avšak občas vyšle do světa i zástupce se systémem Windows. Loni to byla jedna z variant levného smartphonu Pixi 3, letos stejnojmenný osmipalcový tablet (více informací) a low-endový smartphone nazvaný Fierce XL, oba s Windows 10 Mobile. 

  
Alcatel OneTouch Fierce XL pro americký T-Mobile  

Senior viceprezident Alcatelu pro Severní Ameriku Steve Cistulli na veletrhu CES serveru CNET prozradil, že jsou Windows 10 zavázáni a chystají pro letošní rok další mobilní zařízení s tímto systémem. Mezi nimiž nemá chybět ani jeden „super telefon“, který bude mít podle Cistulliho perfektní specifikaci, aby se vyrovnal těm nejlepším smartphonům. Na detaily je ještě brzy, ale troufneme si tvrdit, že můžeme očekávat další smartphone s podporou počítačového režimu Continuum. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments