Domů » Bleskovky » Aktualizace na Android 4.1 pro Sony Xperia P/S a Xperia Go je na spadnutí

Aktualizace na Android 4.1 pro Sony Xperia P/S a Xperia Go je na spadnutí

Společnost Sony prostřednictvím svého Twitteru informovala o brzkém vydání aktualizace na Android 4.1.2 „Jelly Bean“ pro loňské modely Xperia P, Xperia Go, Xperia S, Xperia SL, Xperia ion a Xperia Acro S. Kromě toho se aktualizace na novější verzi Androidu (4.1.1) dočkal také Tablet S (recenze).

Podle Sony je nyní testování aktualizaci ve finální fázi a i když zatím nebyl zveřejněn žádný přesný termín, odhadujeme, že bychom se uvolnění pro výše uvedená zařízení měli dočkat v nejbližších dnech. Aktualizace opět dorazí ve vlnách a doufáme, že Česká republika bude v jedné z prvních.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. ddd (neregistrovaný)

  „Aktualizace na Android 4.1 pro Sony Xperia P/S a Xperia Go je na spadnutí“

  a kde akoze v clanku sa spomina niec o spadnuti ?

  • Velda (neregistrovaný)

   Když je něco ve finální fázi, tak je to na spadnutí. Není to žádná těžká logika.

  • fore (neregistrovaný)

   Takoví se najdou vždycky :D

 2. fff (neregistrovaný)

  Vedšinov sa vyraz na spadnuti pouziva ked sa nieco nema podarit v tomto pripade by som to pochopil tak ze aktualizacia mala prist ale neprijde …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).