Domů » Bleskovky » Aktualizace Facebook Messenger pro iOS: Nové UI a funkce

Aktualizace Facebook Messenger pro iOS: Nové UI a funkce

Zhruba před měsícem se majitelé iOS zařízení dočkali velké aktualizace oficiální aplikace Facebook, nyní se pozornost vývojářů zaměřila i na samostatný Messenger. Aktualizovaná aplikace získala podporu pro iOS6 a iPhone 5, je tedy přizpůvobená na větší displej a kromě toho ji bylo naděleno i nové vkusnější grafické rozhraní. 

 

Dále přibylo několik funkcí, které již známe z verze pro Android, tahem prstu shora se zobrazí seznam kontaktů se zobrazeným intervalem od posledního přihlášení u jednotlivých osob. Novinkou je i položka „Oblíbené“, kam si můžete připnout kamarády, se kterými si nejčastěji píšete a chcete je mít neustále po ruce. K úplnosti schází ale stále integrace SMS, kterou zatím nelze zprovoznit kvůli omezení přístupu ze strany iOS, tato funkce tedy zůstává nadále exkluzivní u Androidu. Nový Facebook lze již nyní stáhnout z App Store do iPhonů a iPodů, nová verze pro iPad se zřejmě stále připravuje.

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).