TOPlist

Akční pecka Shadowgun je k dispozici na Android Marketu

Očekávaná akční 3D hra Shadowgun je od včerejšího dne konečně k dispozici v Android Marketu. Dostupná je pouze pro telefony a tablety s čipem NVidia Tegra 2, na jiných ji nespustíte. Asi není třeba připomínat, že hra pochází od českých autorů z vývojářského studia Madfinger Games (rozhovor o tvorbě). Plná verze hry stojí přijatelných 99 Kč a ke spuštění je kromě Tegry 2 vyžadován i Android minimálně ve verzi 2.2, což by ale u většiny zařízení s tímto čipem neměl být problém.

-

Shadowgun nabízí velice kvalitní 3D grafiku doplněnou celou řadou pokročilých efektů, až se skoro nechce věřit, že je něco takového možné hrát i na mobilních telefonech. První recenze jsou také velice pozitivní a my vám nákup rovněž můžeme doporučit.

Kromě verze pro Android existuje Shadowgun také pro iOS (iPhone 3GS, 4, 4S, iPad, iPad 2) – odkaz na App Store, cena 3,99 €.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku