Domů » Bleskovky » Akční pecka Shadowgun je k dispozici na Android Marketu

Akční pecka Shadowgun je k dispozici na Android Marketu

Očekávaná akční 3D hra Shadowgun je od včerejšího dne konečně k dispozici v Android Marketu. Dostupná je pouze pro telefony a tablety s čipem NVidia Tegra 2, na jiných ji nespustíte. Asi není třeba připomínat, že hra pochází od českých autorů z vývojářského studia Madfinger Games (rozhovor o tvorbě). Plná verze hry stojí přijatelných 99 Kč a ke spuštění je kromě Tegry 2 vyžadován i Android minimálně ve verzi 2.2, což by ale u většiny zařízení s tímto čipem neměl být problém.

-

Shadowgun nabízí velice kvalitní 3D grafiku doplněnou celou řadou pokročilých efektů, až se skoro nechce věřit, že je něco takového možné hrát i na mobilních telefonech. První recenze jsou také velice pozitivní a my vám nákup rovněž můžeme doporučit.

Kromě verze pro Android existuje Shadowgun také pro iOS (iPhone 3GS, 4, 4S, iPad, iPad 2) – odkaz na App Store, cena 3,99 €.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

  1. Vcera zakupene na HTC Sensation s Chainfire3D Pro a bezi zatial bez problemov.

  2. Ať už jdou do háje s tím „Tegra 2 only“…

  3. jj, taky mi to vadí. Hlavně když to pak funguje s Chainfire3D i na dalších zařízeních, akorát to vypadá trochu hůř. Nj, Nvidie za tohle platí prachy aby to vývojáři dělali…

  4. vraj to ma byt Tegra-only iba par dni, pisal som priamo do Madfingergames a potvrdili mi, ze sucasna verzia bude rozsirena na vsetky telefony, pretom som to aj na Sensation kupil. Ze to zatial bezi s Chainfire3D je fajn, neskor to pojde nativne.

  5. Škoda no, Nvidia si měla zaplatila Tegra-Only na pořád, aby 10M oveček SGSáků brečelo opravdu mě baví ti co tvrdí, že SII má větší výkon jak 2x a hrajou stejný hry všechno dělají stejně ale mají „kvalitní“ SII o x tis. dražší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).