TOPlist

AKCE: Nokia nabízí uživatelům 700 Kč kredit na aplikace a 9 her od Gameloftu zdarma

Nokia k nově pořízeným telefonům řady Lumia nabízí 700 Kč (25 EUR) kredit na nákup aplikací a aby toho nebylo málo, přidává ještě 9 her od Gameloftu zdarma ke stažení.

Pro současné a budoucí majitele telefonů Nokia Lumia 625, 1020, 1320 a 1520 máme dobrou zprávu. V rámci speciální promo akce v České republice a na Slovensku můžete získat kredit ve výši 700 Kč (25 EUR) na nákup aplikací ve Windows Phone Store.

Tato nabídka je časově omezená a platí do 30. června 2014. Kromě toho si zájemci mohou zdarma stáhnout devět her od společnosti Gameloft, konkrétně jde o tituly Asphalt 7 Heat, Modern Combat 4, N.O.V.A.3, Order & Chaos, Shark Dash, Lets Golf 2, Assassin’s Creed, Earthworm Jim a Brain Challenge. V podmínkách Nokia uvádí, že akce platí pro telefony zakoupené v oficiální české distribuci od 22. dubna 2014, nicméně jak nám uživatelé sdělili ve fóru a v komentářích, kredit se jim načetl i na zařízeních, která byla koupena dříve. Budeme proto rádi, když nám do diskuze dáte vědět, zda se vám kredit povedlo získat.

Získejte kredit 700 Kč

Co musíte pro získání kreditu na nákup aplikací udělat? Stačí vlastnit nebo si pořídit některou z výše uvedených Lumií (pro jiné modely není nabídka dostupná). V telefonu přejděte do WP Store a klikněte na záložku Nokia Collection, kde najděte aplikaci Dárkový poukaz, případně využijte odkazu níže.

Odkaz na WP katalog

Po nainstalování spustťe aplikaci a postupujte podle pokynů na displeji. Nejprve se budete muset přihlásit se svým Windows Live účtem, následně klikněte na Uplatnit poukaz. Na další obrazovce se vám zobrazí unikátní kód, který si zkopírujte.

 

Nyní z nabídky programů vyberte nástroj Peněženka, kde klikněte na znaménko “+“, vyberte položku Dárkový poukaz Microsoft a opět postupujte podle pokynů. Vložte zkopírovaný kód poukazu a do Peněženky by se vám měl připsat kredit ve výši 700 Kč (25 EUR), který lze využít pro nákup libovolných aplikací z Windows Phone Store.

Stáhněte si hry od Gameloftu zdarma

Chcete-li si stáhnout devět her pro herního studia Gameloft, přejděte z vašeho telefonu Lumia na tuto stránku a klikněte na odkaz Hry zdarma. Pro model Lumia 625 je nabídka her omezenější a čítá 5 titulů.

Máte ve vašem okolí někoho známého s telefonem Nokia Lumia? Dejte mu vědět o této nabídce. Diskutovat o celé akci můžete v našem diskuzním fóru.

Za tip na článek děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou langpi999.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku