Sledujte nás na YouTube

Acer Liquid Zest: Slušný základ pro nenáročné s Androidem 6.0

Acer v Barceloně představil dva levné smartphony Liquid Zest, které svou výbavou cílí především na méně náročné uživatele. Ve výbavě najdeme 5″ IPS displej s HD rozlišením (720 x 1280 px), 8Mpx fotoaparát (f/2.0) a přední 5Mpx selfie kamerku. Video lze nahrávat maximálně ve Full HD rozlišení při 30 fps.

Model s označením Liquid Zest 4G nabízí navíc podporu LTE sítí a pohání jej čtyřjádrový Mediatek MT6735 se čtyřmi jádry (1,3 GHz + GPU Mali-T720MP2). Základní model s podporou 3G běží na quad-core MediaTeku MT6580 (GPU Mali-400MP2).

Výrobce u 4G modelu láká také na kvalitní zvuk DTS HD Premium. Informace o velikosti interní paměti, RAM, rozměry a hmotnost zatím zveřejněny nebyly. Potěší však přítomnost Androidu 6.0, které tradičně doplňuje uživatelské prostředí od Aceru.

Liquid Zest se v České republice objeví v dubnu za 2 990 Kč, Liquid Zest 4G přijde v květnu za 3 990 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Fore (neregistrovaný)

    Mali-400MP2 to kde vyhrabali? Výprodej nepoužitých grafik pro Galaxy S2 :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *