Domů » Bleskovky » Acer E1 představen: Jelly Bean pro střední třídu

Acer E1 představen: Jelly Bean pro střední třídu

Pokud se ve vašem hledáčku objevují telefony střední třídy, neměli byste přehlédnout nový kousek E1 od společnosti Acer spadající do modelové řady Family E. Ten nabídne Android 4.1.1 „Jelly Bean“ a ani hardwarové specifikace neznějí vůbec špatně. Máme tu 4,5palcový displej s qHD rozlišením (540 x 960 px), dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz, který doplňuje 1 GB operační paměti RAM.

Vnitřní úložiště má velikost 4 GB a je dále rozšiřitelné pomocí slotu na microSD karty. Telefon je také vybaven 5Mpx fotoaparátem a baterií s kapacitou 1760 mAh. Celkové rozměry jsou 132 x 68,5 x 9,9 mm, hmotnost se zastavila na 130 gramech. Dalším lákadlem bude bezesporu design, který se inženýrům v Aceru bezesporu povedl. Cenu v tuto chvíli neznáme, ale tipujeme, že by se měla pohybovat okolo hranice 7 000 Kč.

Richard Bláha

2 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Proč ne, z hlediska specifikací ok, ale ten design… Radši černou nudnou cihlu, než tenhle hnus.

  2. no za 8 kulí mi to přijde neprodejný

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).