Domů » Bleskovky » Absinthe 2.0: Untethered jailbreak pro všechna iOS zařízení

Absinthe 2.0: Untethered jailbreak pro všechna iOS zařízení

Už dlouho se spekulovalo o vydání untethered jailbreaku pro jablečná zařízení s operačním systémem iOS 5.1.1 a dnes jsme se konečně dočkali. Jailbreak řeší aplikace Absinthe ve zbrusu nové verzi 2.0, za kterou stojí Chronic-Dev Team a iPhone Dev Teams – o největší práci se zasloužil hacker Pod2g, kterému se začíná přezdívat „druhý Geohot„. Aplikace v současné době podporuje všechna jablečná zařízení včetně nového iPadu a iPhone 4S. Pouze majitelé iPadu 2 si ještě musejí chvíli počkat, pro něj by měla být vydána aktualizovaná verze během několika hodin.

  

Absinthe 2.0 můžete stahovat ze stránek autorů, kde najdete také postup na provedení. Mějte ale na paměti, že jailbreak je neuatorizovaný zásah, který může vést k poškození zařízení. Vše tedy provádíte na vlastní nebezpečí. Pokud hledáte návod v češtině, mrkněte se do diskuzního fóra na iphone.cz. Já jsem jailbreak před malou chvílí provedl na iPhone 4 a iPhone 4S (oba s iOS 5.1.1) a vše proběhlo bez problémů.

Odkazy pro stažení

– Absinthe 2.0.1 pro Mac OS X (10.5, 10.6, 10.7)
– Absinthe 2.0.1 pro Windows (XP/Vista/7)
– Absinthe 2.0.1 pro Linux (x86/x86_64)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments