Sledujte nás na YouTube

9. 9. 2014: Ve znamení iPhone 6 aneb Apple oficiálně potvrdil termín tiskové konference

Apple včera konečně potvrdil termín, kdy představí nový iPhone 6. Původně spekulované datum 9. září bylo potvrzeno, nicméně nic dalšího pozvánka neprozrazuje. Dlouhou dobu se hovoří o tom, že Apple letos představí hned dva iPhony s odlišnou úhlopříčkou displeje – menší verze by měla disponovat 4,7″ panelem, větší pak 5,5″. Některé zdroje hovoří, že společně s novou generací jablečného telefonu by Apple mohl představit také chytré hodinky iWatch. Na odpovědi naštěstí nebudeme muset čekat přílíš dlouho, jelikož 9. září už je téměř za dveřmi.

Michal Javůrek

7 komentářů

 1. Cheetah007 (neregistrovaný)

  Na 6ku s 4.7″ jsem hodne zvedavy, hlavne jestli bude vypadat stejne, jako na fotkach kterych je plny net.

 2. NsT (neregistrovaný)

  Kdyby iphone6?! Ale ty hodinky ;)! Kupa analitiku tvrdí, ze by se mohli světu ukázat spolu s iphonem. Tak uvidíme, zda Apple překvapí a představí bájné iwatch.

  • fuck (neregistrovaný)

   2 roky sa hovori o nich a nikde nic :) tak asi tak, bajne iwatch ktore nikdy neboli, nie su, a tak skoro nebudu.

 3. uni (neregistrovaný)

  Nechápu, proč celé roky Apple dělá Keynote v úterý, když v úterý celé roky mám trénink. Já jim snad napíšu…:)

 4. rafi (neregistrovaný)

  Konečně se zbavím zmetku zvaného Lumiaa koupím iPhone 6

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *