5mm tenký Gionee GN9005 se odhaluje na nové fotografii: Výbavou míří do střední třídy

Na čínské sociální síti weibo.com se objevila nová fotografie zachycující smartphone Gionee GN9005. Jeho hlavním lákadlem bude tloušťka, která činí působivých pět milimetrů a stane se tak nejtenčím smartphonem na světě. I přesto se do něj podařilo vměstnat baterii o kapacitě 2050 mAh, což je vzhledem k výbavě, kterou tvoří mimo jiné 4,8palcový HD displej a dvoujádrový procesor, solidní hodnota. 

 

Podrobnější specifikace naleznete v tomto článku, který jsme publikovali před deseti dny, když se objevily první detaily o zařízení. Tak se stalo ku příležitosti certifikace u čínské organizace TENAA a přinejmenším na tamní trh se tak Gionee GN9005 dostane již v blízké budoucnosti. S globální dostupností bychom nepočítali, nicméně objednat zařízení v některém z čínských obchodů nejspíše nebude žádný problém. Cena dosud nebyla specifikována.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku