Domů » Články » 3D Star Racer: Nadupaná hra s parádní grafikou

3D Star Racer: Nadupaná hra s parádní grafikou

smallKaždý fanoušek Hvězdných válek určitě snil o létání ve vesmírné lodi, ničení vesmírných stanic a jako Luke Sky Walker prožívat všelijaká dobrodružství. Ale určitě nejenom fanoušci Star Wars mají takové vesmírné sny a hra 3D Star Racer všem takovým nabízí možnost jak si je alespoň částečně realizovat.

3D Star Racer přichází s úplně novou grafikou, která nabízí doslova filmový zážitek. Na hraní této hry nemusí být vaše PPC speciálně vybaveno grafickým čipem, takže si ji může zahrát téměř každý s hardwarové lépe vybaveným PPC. Daní za dech beroucí grafiku je ale poměrně velká náročnost na procesor, který by měl být minimálně 400 Mhz.

Hra nabízí 8 různých interaktivních lokací, jako např. Kaňon, Hluboký vesmír, Pole asteroidu nebo Hory, kde se nachází závodní okruhy. Star Racer je poměrně nelineární hra, kromě ničení vesmírných lodí, zabíjení nepřátel či sbírání různých cenností si užijete také dosyta závodění.

Jak už jsem naznačil – systémové požadavky hry jsou vysoké, takže pokud se ji rozhodnete vyzkoušet připravte se, že hra z vaší paměťové karty ukousne úctyhodných 70 Mb, výrobce na hraní dále doporučuje Hi-speed paměťové karty.  Hru spustíte na Windows Mobile 2002, Windows Mobile 2003 i Windows Mobile 5.0. Majitelé zařízení s VGA rozlišením dosáhnou maximálního herního zážitku.

Výrobce připravil hned dvě demoverze. Jedna je určena pro PPC s Windows Mobile 2002,2003, druhá verze je určena pro Windows Mobile 5.0 a 2003SE. Obě zmiňované můžete stáhnout na stránkách clickgamer.com

12

34

5

Zdroj:Pocketgamer.org

Jiří Hálek

3 komentářů

  1. Tak to asi na Variu nerozchodím, ani když ho přetaktuju na max..

  2. Jiří Hálek

    Tak tahle hra je bohuzel urcite nad sily Varia…

  3. Tak to vypada, ze vam zase jednou starecek v podobe MDA II natrhnul p.del
    Nerikam, ze je to buhvijak plynuly (ale asi jo – plynulejsi uz by to asi byt nemelo), mam pretaktovano na 530MHz a je to hratelny… ovsem tenhle styl hry me teda absolutne nebavi a ani nemam tuseni, o co vlastne jde
    Jinak obcas se mi to taky jakoby mikroskopicky „trhne“ – jak kdyby nacital do pameti – tak jednou za pul minuty… (ovsem to nevim, jestli neni pametovkou (60x)) A jeste jedna vec – nez se nacte mise, tak to je teda vazne na usnuti

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).