TOPlist

1+1 zdarma. Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G je skvělý a dostanete k němu druhý telefon zdarma

Chytrý telefon značky Xiaomi na propagačním snímku

Víte, kdy se nejlépe vyplatí pořídit nový telefon? Ideálně v případě, kdy prodejci přijdou s extra výhodnou nabídkou. Jednu takovou akční parádičku si připravilo Xiaomi společně se svým partnerem Mobil Pohotovost. Speciálně u Mobil Pohotovosti totiž pořídíte skvělý Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G s bonusem 1 500 Kč, a navíc k němu dostanete druhý smartphone v hodnotě 2 299 Kč a tříletou záruku zcela zdarma.

Rychlé nabíjení, super foťák a technologie Dolby

Koupě nabušeného Redmi Note 12 Pro 5G snad nikdy nebyla výhodnější. Absolutně nejlépe jej pořídíte v případě prodeje vašeho staršího zařízení. Nejen, že za nepoužívaný smartphone, tablet, chytré hodinky či konzoli získáte u Mobil Pohotovosti tu nejvyšší možnou výkupní cenu, ale také extra bonus v hodnotě 1 500 Kč a tříletou záruku na telefon v hodnotě několik tisíc jako dárek.

Chytrý telefon značky Xiaomi na propagačním snímku

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vás tak vyjde už na 7 499 Kč (běžně 8 999 Kč). Za tuto cenovku dostanete parádní smartphone s 6,67″ AMOLED displejem, 50Mpx foťákem, procesorem od MediaTeku a 67W turbo nabíjením. Třešničku na dortu představuje lahůdka v podobě Dolby Vision a Dolby Atmos, takže si své osobní minikino můžete užít kdykoliv budete chtít.

1+1 zdarma

Pokud si nyní pořídíte Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, získáte druhý smartphone –⁠ Xiaomi Redmi A2 v hodnotě 2 299 Kč zcela zdarma. Ten si můžete nechat jako náhradní telefon nebo jím třeba obdarovat někoho blízkého. Ale pozor, jak už to tak bývá, nabídka je časově omezená.

Chytrý telefon značky Xiaomi na propagačním snímku

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku