Domů » Bleskovky » 100x Nokia Lumia pro WP vývojáře: Stačí vytvořit tři aplikace

100x Nokia Lumia pro WP vývojáře: Stačí vytvořit tři aplikace

Microsoft ve spolupráci s Nokií připravil pro české vývojáře novou soutěž, ve které se mezi autory nejlepších aplikací rozdá rovných sto Lumií (půjde o modely 800 a 710). Pokud Vámi vytvořené aplikace budou využívat službu Windows Azure, získáte navíc Microsoft Office 2010 Professional. Windows Azure si můžete zdarma vyzkoušet.

-

Jak se zapojit do soutěže?

Soutěžící musí být zaregistrován jako český vývojář na Marketplace. Podmínkou účasti v soutěži je vytvoření 3 originálních aplikací pro Windows Phone 7, jejich umístění na Marketplace a registrace do soutěže. Jak jednoduše dostanete aplikace na Marketplace, se dozvíte v pravé části webu, v sekci „Jak na to?“. Do soutěže se počítají pouze aplikace umístěné na Marketplace od 1. 2. 2012 do 31. 5. 2012. Detailní pravidla soutěže naleznete zde. Soutěž končí 31.5.2012 nebo po rozdání 100 telefonů Nokia Lumia.

Další potřebné informace naleznete na adrese msdn.cz/nokia. Diskutovat o soutěži a aplikacích můžete v našem fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments