Domů » Bleskovky » 100 Doors 2013: Perfektní logická hříčka pro Android (zdarma)

100 Doors 2013: Perfektní logická hříčka pro Android (zdarma)

Nedávno se v obchodě Google Play objevila hra, o které jsme se skoro nikde nedočetli, proto vám ji v dnešním článku zkusíme lépe přiblížit. Jedná se o logickou hříčku jménem 100 Doors 2013, ve které budete mít za úkol otevírat dveře. Nakolik blbě to zní, otevíraní nebude probíhat pouze stisknutím kliky a zatlačením, nýbrž řešením drobných hlavolamů, jež nám pomohou získat například potřebnou číselnou kombinaci pro postup do dalšího levelu. Podle názvu zcela logicky usoudíme, že se ve hře nachází 110 levelů (pravdou je, že 10 přibylo až v updatu), načež zatímco u prvních bude moct mozková část zůstat vypnuta, čím dále se dostaneme, tím více se bude hlava přehřívat.

  

Jakmile dojde k nejhoršímu, čímž je naprostý zásek, pomůže i oficiální průvodce hrou. Ten je zdarma stažitelný na témže místě jako hra samotná. Je však škoda procházet levely podle něho, jelikož se tím připravíme o ten dobrý pocit, kdy jsme všechny levely poctivě vyřešili sami. Velká výhoda spočívá v možnosti hrát naprosto kdekoliv, protože k ovládání bohatě postačí jedna ruka. Ke kladům můžeme ještě přiřadit fakt, že ke stažení je zcela zdarma.

-

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Franta (neregistrovaný)

    nedávno, to znamená třeba 5 měsíců ?:D

  2. Dan78 (neregistrovaný)

    Super hra!!! Dakujem za info.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).