Domů » Bleskovky » Známe ceny některých MotoMods: Moduly pro Moto Z nebudou levné

Známe ceny některých MotoMods: Moduly pro Moto Z nebudou levné

Lenovo minulý týden představilo smartphony Moto Z a Moto Z Force (více informací), které nabízí unikátní konstrukci s 16 piny na zádech, na něž lze magneticky připevňovat přídavné moduly nazývané MotoMods. Díky obchodu amerického operátora Verizon se nyní můžeme podívat na ceny některých z nich.

 • Insta-Share Projector s projektorem o rozlišení 854 × 480 pixelů a baterií o kapacitě 1 100 mAh přijde na 299 dolarů (7 300 korun bez DPH)

mot-mods-pdp-hero-insta-share-projector-us-dea2d4yix-e1465498380501-650x418

 • JBL SoundBoost Speaker obsahující hlasitý externí reproduktor, vestavěnou baterii a polohovatelný stojánek přijde na 79,99 dolarů (asi 2 tisíce korun bez DPH)

mod

 • TUMI Power Pack s vestavěnou baterií o kapacitě 2 200 mAh přijde na 89 dolarů (2 200 korun bez DPH), verze s bezdrátovým nabíjením pak bude stát o 10 dolarů více (asi 2 400 korun bez DPH).

Moto-Z-TUMI-Power-Pack-640x640

Bohužel dostupnost smartphonů Moto Z a jejich modulů v ČR zatím nemáme potvrzenou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Mazec, ale očekávané.

 2. Xoo (neregistrovaný)

  Tohle je hrozná demence, ta jako modularita, měli b představit rovnou telefon s kvalitními stereo repro a pořádnou baterií…

  Z nevýhod a nedostatků dělají cnosti…

  Jejich lowend projektor si asi tak někdo koupí, když na čínských eshopech je podobných projektů za 90$ hromady…navíc s vlastní baterií….

  Battery jacket OK ale dřív první HTC Wallaby vydrželo na baterii v pohodě dva dny aktivního provozu, hraní her a browsení na webu…

  S Battery jacketem vydrželo týden….

  Moto Z vydrží s battery jacketem sotva dva dny intenzivního používání…

 3. luky (neregistrovaný)

  Očekávaně vysoké ceny za jednoúčelové zařízení, které s největší pravděpodobností s dalším telefonem jenom těžko najde využití. Pochopil bych takové příslušenství k iPhonu, ale u Moto to nejspíš velkého úspěchu mít nebude.

 4. Filip (neregistrovaný)

  Ta modularita je k smíchu. Repráky si můžu koupit za stejnou cenu kvalitní bezdrátový, který mi přežijou X mobilů a projektor v mobilu… po tom je vážně poptávka? Těžko si doma, v autobuse, nebo hospodě budu promítat prezentace a v práci stačí mít chromecast, na kterej se dá připojit z libovolnýho mobilu.

 5. lokero (neregistrovaný)

  d

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).