Zmenšený Xiaomi Mi Mix uniká na dalším snímku. Premiéra za dveřmi? (oživeno)

Xiaomi Mi Mix má výrazně menší tělo, než je u smartphonů s úhlopříčkou displeje 6,4″ obvyklé, přesto pro někoho mohou být jeho rozměry stále příliš velké. Čínský drak údajně chystá zařízení i pro milovníky menších smartphonů, již brzy by se mohl Mi Mix dočkat menšího sourozence, který je v kuloárech označován jako Mi Mix Nano.

Aktualizováno ve 20:50: Značka Xiaomi oficiálně dementovala, že by existoval produkt s názvem Mi Mix Nano. Tím se ale nevylučuje, že by čínský gigant na zmenšené verzi pracoval, jen může nést zcela odlišný název.

mimixnano

Tento telefon se objevil před nedávnem na dvou nekvalitních snímcích, nyní se objevila další fotografie a informace, že by mohl představen již na počátku příštího měsíce, údajně hned v první prosincový týden.

Pokud se vyplní předchozí spekulace, můžeme se těšit na 5,5″ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 821 a 4 GB RAM, to vše zabalené v těle o velikosti průměrného smartphonu s pětipalcovým displejem.

Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    Samsung by sa u Note 8 mal vykašlať na zahnutý displej a dáť tam radšej takýto fit displej.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel