Domů » Bleskovky » Dočká se Xiaomi Mi Mix menšího bratříčka? Máme jeho fotografie

Dočká se Xiaomi Mi Mix menšího bratříčka? Máme jeho fotografie

Přestože je smartphone Xiaomi Mi Mix spíše koncept, než-li typický masový smartphone, dá se předpokládat, že cestou s minimálními rámečky v okolí displeje se bude v příští roce ubírat více výrobců. Ani Xiaomi patrně nezůstane u jediného modelu a svůj koncept dále rozšíří. Na síti Weibo se dokonce objevily obrázky, které naznačují příchod menší varianty Mi Mixu.

I přes tenké rámečky je Xiaomi Mi Mix stále velké zařízení, což má na svědomí rozměrný 6,4″ displej. Údajná chystaná novinka má mít displej pouze 5,5″, tenké rámečky si však má zachovat. Telefon je údajně vyvíjen pod kódovým označením Nano, a má obsahovat stejně výkonný hardware, jako jeho větší bráška – čipset Qualcomm Snapdragon 821, 4 GB RAM a 64GB vnitřní úložiště. Pokud se spekulace potvrdí, máme se představení menšího Mi Mixu dočkat ještě před letošními Vánocemi.

Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).