Domů » Bleskovky » Zlato nahradila keramika: Nejdražší Apple Watch Edition již nestojí jako nové auto

Zlato nahradila keramika: Nejdražší Apple Watch Edition již nestojí jako nové auto

Apple na včerejší tiskové konferenci odhalil zbrusu nové Apple Watch Series 2, které rozdělil do celkem čtyř kategorií – klasické Watch, Nike+, Hermes a Edition (více informací). Nejdražší je stejně jako u první generace řada Edition, tělo těchto hodinek však již není vyrobeno ze zlata, ale z vysoce pevného a odolného porcelánu, což se velmi výrazně projevilo na ceně.

ceramic

Cena zlatých Apple Watch Edition se totiž pohybovala mezi 10 – 17 tisíci dolary (290 – 500 tisíc korun s DPH), za to cena keramických hodinek Edition s bílým sportovním řemínkem se vejde do rozmezí 39 990 – 41 490 korun (podle velikosti). K tomuto modelu navíc Apple přidá zdarma magnetický nabíjecí dok, který v běžném prodeji přijde na 2 390 korun. Je možné, že Apple v budoucnu představí nové modely Edition s dražšími řemínky, avšak nepředpokládáme, že se jejich cena bude atakovat půl milionu korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments