Domů » Bleskovky » Zlatá varianta OnePlus 3 míří na trh: Víme, kdy se začne prodávat

Zlatá varianta OnePlus 3 míří na trh: Víme, kdy se začne prodávat

Smartphone OnePlus 3 (recenze) byl představen v polovině června, do prodeje však zatím šla pouze stříbrná varianta s tím, že model v barvě „soft gold“ půjde do prodeje později. Pokud máte na zlatý model zálusk, tak vás potěší následující informace.

OnePlus 3 - Soft Gold

Její prodej začíná právě dnes v USA, ostatní trhy se dočkají v první srpnový den, tedy příští pondělí. V Evropě bude prodej zahájen v 12 hodin našeho času. Hardwarové parametry zlaté varianty jsou totožné jako u stávajícího stříbrného modelu, jedinou odlišností je tak zlatá barva kovového těla a bílá čelní strana.

Videorecenze OnePlus 3

OnePlus 3: Recenze

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Nevíte za s se to dá někde osahat? Tedy trojku jako takovou, Praha:-)

    • jay (neregistrovaný)

      Myslim, ze take dobre prirodne trojky v Prahe isto najdes, ale s osahavanim asi bude problem. Moze hrozit fyzicke napadnutie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).