Domů » Články » Žhavé slevy na vánoční světýlka. O tyhle ceny by se spálil i čert!

Žhavé slevy na vánoční světýlka. O tyhle ceny by se spálil i čert!

Je tady Mikuláš a všechny děti se třesou strachy v hrůzné obavě, že se večer za dveřmi bytu ozve známé řinčení řetězů a čertovské hudrování. Ale protože se všichni malí i velcí snadno vykoupí nějakou tou básničkou nebo písničkou, není třeba se čertů bát. Ba naopak. Někde čerti nadělují přímo pekelné slevy na vybrané produkty. Je tomu tak i na Smarty, kde se skvělé ceny dotkly “světelných” produktů.

foto 3

Svou domácnost můžete vybavit například chytrými žárovkami Vocolinc, které mění barvu, dají se ovládat hlasem a navíc šetří energii. Stejná značka má na triku i chytré LED pásky, které vám zase usnadní práci v kuchyni. Pouze dnes na Mikuláše je koupíte se slevou 15 %.

foto 2

Nádherným designovým kouskem vašeho obýváku se může stát modulární osvětlení Nanoleaf nebo Cololight. Jde o světelné bloky, které se dají různě skládat a znovu přeskládávat přesně dle vašeho přání. Během svátků z něj třeba můžete složit krásný stromeček. Světla koupíte se slevou 15 %.

foto 1

Naprostou nezbytností mezi vánočním osvětlením jsou chytrá světýlka Twinkly. Na Mikuláše je získáte s 20% slevou a budete zírat, jaké divy s nimi dokážete. Světýlka mění barvu podle toho, jaký efekt zrovna zvolíte, dají se ovládat v mobilní aplikaci a navíc jsou k dispozici v různých délkách a typech. Celou nabídku mikulášských světel najdete ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.