Domů » Bleskovky » Balík už pošlete i ze smartphonu. Služba Zaslat.cz přichází s mobilní aplikací

Balík už pošlete i ze smartphonu. Služba Zaslat.cz přichází s mobilní aplikací

Před několika málo dny spustila internetová přepravní služba Zaslat.cz novou aplikaci, která je dostupná pro systémy Android i iOS. Ta má za cíl usnadnit objednávání svozu, ale i celkový dohled nad přepravovanými balíky. Jedná se tak o vůbec první tuzemskou aplikaci, která kompletně zajišťuje přepravu zásilek prakticky po celém světě.

Aplikace Zaslat.cz – pohodlná správa balíčků ve vaší kapse

Aplikace vám rovněž doporučí jednu z mnoha skvělých speditérských firem a umožní online platby pomocí platební brány GoPay. O pohybu vaší zásilky vás může aplikace upozorňovat pomocí notifikací. Má zde tedy kontrolu nad zbožím nejen odesílatel, ale také příjemce. Jak říká i samotný ředitel společnosti Miroslav Michalko, hlavní předností celého konceptu je to, že není nutné kvůli sledování zásilek sedět u počítače nebo navštěvovat poštu osobně. Chlubí se také tím, že na rozdíl od pošty dokáže svým zákazníkům ušetřit nemalé finance – u malých exportních zásilek je to kolem 30 %, u větších balíků pak i přes 60 %. Služba u svých zásilek rovněž umožňuje dodatečné připojištění.

zaslatcz_aplikace

Aplikaci je možné stahovat zcela zdarma a vývojáři si už nyní chystají další zajímavé novinky, kterými chtějí nápad do budoucna rozšířit. Mezi ně by se dala zařadit například také funkce, díky které bude možné balík sledovat pomocí vyfoceného čárového kódu, a jiné.

Zaslat.cz
Cena: zdarma
‎Zaslat.cz
Cena: zdarma

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).