Domů » Bleskovky » Z preview mobilních Windows 10 bude možnost návratu

Z preview mobilních Windows 10 bude možnost návratu

Pokud hoříte nedočkavostí vyzkoušet si první preview systému Windows 10 pro mobilní telefony pár hodin poté, co jej Microsoft uvolní do Insider programu, mějte na paměti, že se zdaleka nebude jednat o systém pro každodenní použití. Bude nestabilní, některé jeho funkce nemusí fungovat korektně a systém bude po dobu svého vývoje několikrát měnit tvář. Pokud se však na dobrodružnou cestu vydáte, máme pro vás dobrou zprávu – vždy bude cesta zpět.

  

Tuto informaci potvrdil hlavní manažer operačních systémů Microsoftu Gabriel Aul na svém Twitteru. Na otázku zda bude možné zařízení s testovací verzí Windows 10 obnovit pomocí softwaru Lumia Recovery Tool odpověděl, že možnost návratu v případě výskytu problému je pro Microsoft velmi důležitá a že bližší informace budou sděleny později. I přes toto ujištění však doporučujeme neinstalovat preview na primární zařízení, na které se každodenně spoléháte.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Jde to vrátit,tak nevím z čeho máte strach,vyzkouším,za 10 Min tam mám 8.1.

  • přesně :)

   je to dobrá zpráva, protože když vidím to menu v horní liště alá android, tak potěší že se půjde vrátit k WP8.1

 2. Keďže to preview rozhodne nebude bezproblémové, je dobre, že myslia aj na možnosť ľahkého návratu na súčasnú verziu systému. Ja žijem rád na hrane, tak plánujem inštaláciu na oba svoje telefóny }:)

  • René (neregistrovaný)

   Já po uvolnění raději pár dní počkám,jestli to bude alespoň trochu použitelné a potom taky nainstaluji,rád testuji,ale potřebuji se taky dovolat a netahat u sebe dva founy.

  • Tak ja musím mať dva tak či tak kvôli práci…a snáď sa nestane, že prestanú fungovať oba naraz :)

  • lerion (neregistrovaný)

   Take mam kvuli praci dva a dost tim trpim. Myslel jsem si, ze Androidu jen krivdim, ale bohuzel ne.

  • shd (neregistrovaný)

   tak z iphonu sa nedalo volat pomaly 2-3 tyzdne a preview verzia to nebola :D

   takze asi velke plus a tiez to zrejme vyskusam :D

 3. Radek (neregistrovaný)

  Co všichi máte…..má W10 a velká spokojenost :-)

 4. HTCPetr (neregistrovaný)

  Koukám že zde proběhla opět velká cenzůra. Bravo Smartmania.

  • ShimmyOS (neregistrovaný)

   A viděl si tu diskuzi tady? Já spíš lituju redakci, že ty výtvory musí moderovat. Někdo tomu říká cenzura, někdo zpřehlednění diskuzí. Já se přikláním k druhé variantě, u nás na fóru jsme postupovali stejně. Opravdu mě nebaví tady číst nadávky uživatelů. Těm několika jedincům bych radši dal ban a čau.

  • Johny (neregistrovaný)

   Souhlasim se Shimmyos.

  • HTCPetr (neregistrovaný)

   Ty radši moc nesouhlas.Obvykle jsi to ty ,kdo tu rozpoutá obří hádky..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).