Domů » Články » XiaomiMobile.cz zpravodaj: Mi Note 2 přichází a Mi Note, vlajková loď 2015, zlevňuje na 6 199 Kč

XiaomiMobile.cz zpravodaj: Mi Note 2 přichází a Mi Note, vlajková loď 2015, zlevňuje na 6 199 Kč

Čas nákupu špičkového smartphonu přichází. Nestačí, že nejprodávanější powerbanka roku 2015, Xiaomi 5000mAh, se nyní doprodává za zlomkovou cenu 380 Kč, ale přidává se i bestie a legendární phablet Xiaomi Mi Note. Počáteční cena 16 000 Kč nyní klesá díky akci Xiaomimobile.cz až na částku 6 199 Kč, čímž se Mi Note stává rekordmanem v poměru cena/výkon.

Ke všem smartphonům je navíc možné pořídit službu XiaomiCare+, tedy tříletou záruku s příspěvkem na dvě výměny rozbitého skla displeje.

Xiaomi Mi Note: loňský král mezi phablety

Přišel a okouzlil celý svět. Smartphone Xiaomi Mi Note nabídl nejmodernější hardware, přidal nádhernou konstrukci a lákavou cenu. Představy, že je potřeba za nejlepší telefon planety platit přes 20 tisíc, byly rázem zbořeny. A co teprve takový klenot pořídit za bláznivých 6 199 Kč díky obchodu Xiaomimobile.cz?

Nádherný 5,7” IPS Full HD displej nabídne podívanou, na kterou mohou telefony s cenovkou pod 10 tisíc rovnou zapomenout. Procesor Qualcomm Snapdragon 801 již sice dostal svého nástupce, výkon ale vzrostl jen o pár % a ani dnes není aplikace či hra, před kterou by musel tehdejší nejvýkonnější čip světa pokleknout.

Paměť RAM s luxusní kapacitou 3 GB nabídne dostatek prostoru pro běh mnoha aplikací i her zároveň, 16GB vnitřní úložiště zase místo pro Vaše data. Výbavu, za kterou by se dnes nestyděl žádný TOP model, doplňuje kvalitní 13MPx fotoaparát s podporou nahrávání videa ve 4K rozlišení, 3000mAh baterie a LTE na frekvencích 1800 a 2600 MHz.

Xiaomi_mi_note_pro

Skvělý telefon nedělají jen výkonné komponenty na papíru, ale dokonalé souznění hardwaru a softwaru. Xiaomi stojí za nesmírně populárním systémem MIUI, který staví na Androidu 5.1, Marshmallow se již testuje. Android v tomto kabátku nabídne ještě rychlejší, plynulejší, barevnější a přizpůsobivější prostředí. Důkazem je fakt, že si MIUI instaluje neoficiálně obrovská spousta uživatelů i do telefonů jiných značek.

Nejhezčí smartphone na trhu

Xiaomi Mi Note si připisuje ještě jeden důležitý triumf. Mnozí jej totiž dodnes považují za nejhezčí smartphone planety, a to zejména ve verzi s bambusovým zadním krytem. Nádherné a tenké unibody tělo kombinuje prvky kovu a zmíněného bambusu, čímž vytváří doslova umělecké dílo. Klenot, který můžete nosit ve své kapse. Na co ještě čekáte?

Mi_note

Koupit na Xiaomimobile.cz za 6199 Kč

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.