Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi6 se blíží. Premiéru má mít ještě před MWC

Xiaomi Mi6 se blíží. Premiéru má mít ještě před MWC

Stejně jako ostatní výrobci, i Xiaomi chystá na počátek příštího roku svůj nový vlajkový smartphone, který má navázat na úspěch loňského modelu Mi5(s). Ten byl představen letos v rámci veletrhu MWC, příští model by mohl dokonce přijít ještě dříve.

Xiaomi

Premiéra Xiaomi Mi 6 se podle posledních informací z čínských zdrojů odehraje 6. února, tedy ještě před barcelonským veletrhem, do prodeje pak má jít o měsíc později. Telefon má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835, zbytek výbavy či desing však zatím stále zůstává zahalen rouškou tajemství. My jsme v souvislosti s Xiaomi zvědaví zejména na blížící se veletrh CES, kde bude čínský drak přítomen a podle pozvánky oznámí nějaký „globální produkt“. Zda to bude smartphone, nebo cokoliv jiného, však zatím nevíme.

android-authority-xiaomi-ces

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Xiaomi přeji ůspěch,osobně jsem si mohl její nadstavbu vyzkoušet-bez problémů,někdy vázne překlad do češtiny,ale pokud bude osazovat LTE,a začne a aspon by už mohla obsazovat Evropské trhy-tak si tady svojí pozici vybuduje-to si myslím

    • Těžko říci. Jeho čínská cena je dána milionkrát propranými důvody, které příchodem do Evropy (apod.) padají a je z toho běžná cenová hladina, jen s alternativním systémem. Dnes kopíruje Apple kde kdo, takže ani tohle „unikum“ u Xiaomi není.
      V podstatě je to prostě jedna ze stovek provinčních čínských společností, která se jen orientuje na vývoj SW (na rozdíl od té miriády ostatních).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).