Xiaomi Mi6 se blíží. Premiéru má mít ještě před MWC

Stejně jako ostatní výrobci, i Xiaomi chystá na počátek příštího roku svůj nový vlajkový smartphone, který má navázat na úspěch loňského modelu Mi5(s). Ten byl představen letos v rámci veletrhu MWC, příští model by mohl dokonce přijít ještě dříve.

Xiaomi

Premiéra Xiaomi Mi 6 se podle posledních informací z čínských zdrojů odehraje 6. února, tedy ještě před barcelonským veletrhem, do prodeje pak má jít o měsíc později. Telefon má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835, zbytek výbavy či desing však zatím stále zůstává zahalen rouškou tajemství. My jsme v souvislosti s Xiaomi zvědaví zejména na blížící se veletrh CES, kde bude čínský drak přítomen a podle pozvánky oznámí nějaký „globální produkt“. Zda to bude smartphone, nebo cokoliv jiného, však zatím nevíme.

android-authority-xiaomi-ces

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Marek Studnicka (neregistrovaný)

    Xiaomi přeji ůspěch,osobně jsem si mohl její nadstavbu vyzkoušet-bez problémů,někdy vázne překlad do češtiny,ale pokud bude osazovat LTE,a začne a aspon by už mohla obsazovat Evropské trhy-tak si tady svojí pozici vybuduje-to si myslím

    • Těžko říci. Jeho čínská cena je dána milionkrát propranými důvody, které příchodem do Evropy (apod.) padají a je z toho běžná cenová hladina, jen s alternativním systémem. Dnes kopíruje Apple kde kdo, takže ani tohle „unikum“ u Xiaomi není.
      V podstatě je to prostě jedna ze stovek provinčních čínských společností, která se jen orientuje na vývoj SW (na rozdíl od té miriády ostatních).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel