Xiaomi Mi4: Vlajkový model výrobce bude představen již 22. července

Nedávno čínská společnost Xiaomi oslavila úspěšné prodeje své vlajkové lodi Mi3 a zřejmě je brzy připravena představit i jejího nástupce. Zakladatel společnosti Lin Bin dnes na serveru Weibo zveřejnil obrázek, na němž je k vidění velká číslovka čtyři na podkladu z kovové textury, nápisem „Cesta jednoho kusu oceli“ a datem 22. července 2014.

 

Je tedy více než pravděpodobné, že Xiaomi Mi4 bude vyrobeno z velké části z kovu, což dokládá i dříve uniklý snímek vaničky, do níž bude celý telefon vložen. Displej má mít 5,2 palce a potěší zejména tenkými postranními okraji.

 

Vnitřní hardwarová výbava je prozatím neznáme, spekuluje se jak o variantě s Tegrou K1, tak o některém z procesorů od Qualcommu. Fotoaparát má mít rozlišení 13 Mpx a přítomno by mělo být i LTE. Více se ale dozvíme až za necelé dva týdny.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku