Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi4: Vlajkový model výrobce bude představen již 22. července

Xiaomi Mi4: Vlajkový model výrobce bude představen již 22. července

Nedávno čínská společnost Xiaomi oslavila úspěšné prodeje své vlajkové lodi Mi3 a zřejmě je brzy připravena představit i jejího nástupce. Zakladatel společnosti Lin Bin dnes na serveru Weibo zveřejnil obrázek, na němž je k vidění velká číslovka čtyři na podkladu z kovové textury, nápisem „Cesta jednoho kusu oceli“ a datem 22. července 2014.

 

Je tedy více než pravděpodobné, že Xiaomi Mi4 bude vyrobeno z velké části z kovu, což dokládá i dříve uniklý snímek vaničky, do níž bude celý telefon vložen. Displej má mít 5,2 palce a potěší zejména tenkými postranními okraji.

 

Vnitřní hardwarová výbava je prozatím neznáme, spekuluje se jak o variantě s Tegrou K1, tak o některém z procesorů od Qualcommu. Fotoaparát má mít rozlišení 13 Mpx a přítomno by mělo být i LTE. Více se ale dozvíme až za necelé dva týdny.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Jestli je tohle vzhled jak ma vypadat tak sory ale u mne hruza :X

  • jase (neregistrovaný)

   Sorry – anglické slovo, za koho za co – 4. Pád a to znamená, že tu nemá být „mně“, ale „mě“. Čárky raději ani neřeším.

  • Jan (neregistrovaný)

   Když už poučujete, měl byste vědět, že „mne“ je vždy správně při psaní bez diakritiky.

 2. MiKey (neregistrovaný)

  Me se nahadou libi, rozhodne lepsi nez Mi3, ktera mela ostre rohy a tluste ramecky x)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).