Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi4 na snímku z montážní linky: Velká brada a tenký rámeček okolo displeje

Xiaomi Mi4 na snímku z montážní linky: Velká brada a tenký rámeček okolo displeje

Včera jsme psali o úspěšných prodejích telefonu Xiaomi Mi3, který byl představen na podzim loňského roku, proto není překvapením, že čínský výrobce již připravuje jeho nástupce. Ten patrně ponese jméno Mi4 a vzhled jeho přední strany má odhalovat uniklý snímek z montážní linky.

 

Ohromující jsou zejména tenké okraje po stranách displeje, vlajková loď Xiaomi si rovněž zachová trojici kapacitních tlačítek pod displejem. O hardwarové specifikaci telefonu je prozatím velmi předběžné hovořit, nejspíše se dočkáme 13megapixelového fotoaparátu z dílen Sony. Telefonu Xiaomi Mi4 má údajně předcházet představení vylepšené verze aktuálního modelu s označením Mi3S.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jen opravím, že Mi3 byl představen v srpnu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).