Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Mi4 na snímku z montážní linky: Velká brada a tenký rámeček okolo displeje

Včera jsme psali o úspěšných prodejích telefonu Xiaomi Mi3, který byl představen na podzim loňského roku, proto není překvapením, že čínský výrobce již připravuje jeho nástupce. Ten patrně ponese jméno Mi4 a vzhled jeho přední strany má odhalovat uniklý snímek z montážní linky.

 

Ohromující jsou zejména tenké okraje po stranách displeje, vlajková loď Xiaomi si rovněž zachová trojici kapacitních tlačítek pod displejem. O hardwarové specifikaci telefonu je prozatím velmi předběžné hovořit, nejspíše se dočkáme 13megapixelového fotoaparátu z dílen Sony. Telefonu Xiaomi Mi4 má údajně předcházet představení vylepšené verze aktuálního modelu s označením Mi3S.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Daidalos (neregistrovaný)

    Jen opravím, že Mi3 byl představen v srpnu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *