Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note 2 na novém renderu. Těšíme se na špičkový hardware

Xiaomi Mi Note 2 na novém renderu. Těšíme se na špičkový hardware

Sociální síť Weibo vydala další informace o připravovaném modelu Xiaomi Mi Note 2. Uniklý render prozrazuje základní rysy zadní strany smartphonu, kterou výrobce osadí duálním fotoaparátem. Zatímco Apple či Huawei sází na horizontální rozmístění duální optiky, Xiaomi se rozhodlo pro vertikální rozvržení. V tuto chvíli není zcela jasné, zda to bude mít praktický dopad na pořizování multimediálního obsahu, nicméně při držení telefonu na šířku se jeví vertikální rozmístění jako přirozenější.

xiaomi-mi-note-2-1

Xiaomi Mi Note 2 se poslední dobou stává předmětem četných spekulací, které o něm hovoří jako o jednom z nejdůležitějších modelů letošního roku. Sám CEO společnosti Xiaomi nedávno vyrukoval s tvrzením, že Mi Note 2 přijde s nejedním překvapením. Chystaná novinka dorazí s 5,7″ Super AMOLED displejem a rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Dostatek výpočetního výkonu zajistí čipset Snapdragon 821 a 6 GB operační paměti. Zbytek známé výbavy uzavírá 4000mAh akumulátor a interní úložiště s kapacitou 256 GB.

Podle aktuální zvěstí je Xiaomi Mi Note 2 již v procesu masové produkce a čeká na svou oficiální premiéru, která je očekávána v první polovině listopadu.

Xiaomi Mi Note 2 můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentářů

  1. Tak to vypadá, že Xiaomi odkoupilo displeje od Samsungu, použité v Note 7.

    • Ano, protoze novy telefon se vyviji tri tydny. Uz to nehul.

      • Nový telefon se vyvíjí tři roky. Aha. Zase nějaké tvrzení, o kterém jsi přesvědčen. Tak ten plán potopit Samsung tady už tři roky možná je. Ted jim Xiaomi vezme displej.

      • Psal tři TÝDNY !!!!! Nauč se číst :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).