Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix rozebrán do posledního šroubku. Co všechno se nachází v útrobách? (video)

Xiaomi Mi Mix rozebrán do posledního šroubku. Co všechno se nachází v útrobách? (video)

Jedním z nejzajímavějších smartphonů současnosti je bezesporu Xiaomi Mi Mix, jehož čelní plocha je téměř dokonale vyplněna displejem na úkor obvykle zbytečně širokých rámečků okolo. Přestože Xiaomi je schopné vyrobit pouze omezené množství kusů, které je navíc oficiálně určeno pro asijský trh, několik exemplářů zavítalo i do České republiky, jeden dokonce do naší redakce. Tuzemský prodejce Beryko.cz rozebral Mi Mix do posledního šroubku a natočil celou rozborku na video.

Mi Mixu nelze upřít určitou dávku originality – „bezrámečkový“ design vypadá velice atraktivně a vy máte pocit, jako byste v ruce drželi jen displej. Jen škoda, že Xiaomi nepředstavilo ještě o něco menší variantu, 6,4″ obr rozhodně není pro každého a zařízení je poměrně velké a těžké. I když, pokud si vedle něj položíte 5,5″ iPhone 7 Plus, zjistíte, že ve velikosti až tak velké rozdíly nejsou, a to má novinka od Xiaomi téměř o jeden palec větší zobrazovací panel.

Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Xiaomi Mi Mix: Displej, kam se podíváš (první dojmy)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).