Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix přichází v perleťově bílé variantě

Xiaomi Mi Mix přichází v perleťově bílé variantě

I když máme Xiaomi zafixováno jako čínského výrobce, který se se svými produkty schovává za hranicemi Velké zdi, ve skutečnosti působí ve dvaceti zemích a v letošním roce chce svoje působení dále rozvíjet. Loni se čínský drak prezentoval na barcelonském veletrhu MWC, letos poprvé ve své historii zavítal na CES. Bohužel ani nyní jsme se žádného globálně dostupného smartphonu nedočkali.

mimix

Z oblasti mobilních zařízení byl na CES odhalen pouze bezrámečkový smartphone Mi Mix v perleťové bílé barvě. Stejně jako u jeho černého předchůdce jsou záda telefonu vyrobena z odolné keramiky, zachována byla i vnitřní hardwarová výbava.

3

Telefon bude opět oficiálně dostupný pouze na asijských trzích a nebude podporovat všechny u nás používané frekvence LTE. Přesto se dá očekávat, že se s ním setkáme v eshopech vybraných distributorů. Smartphone Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Recenze Xiaomi Mi Mix: Doba bezrámečková

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).