Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Mi Mix pózuje v bílé barvě: podívejte se, jak mu sluší

Minulý měsíc byl představen prodejný koncept smartphonu Xiaomi Mi Mix, jehož produkce je kvůli keramickým zádům omezena na pouhých 10 tisíc kusů měsíčně. I přesto výrobce našel prostor na výrobu jiné barevné varianty, než je základní černá.

Internetem kolují fotografie varianty Mi Mix s bílým tělem. Bílá barva telefonu sluší, ale zároveň zvýrazňuje tloušťku rámečků kolem displeje, takže ve výsledku vypadají širší než u černého modelu.

xiaomi-mi-mix-white-1

Xiaomi tvrdí, že poměr půdorysných rozměrů telefonu vůči ploše displeje činí 91 procent, ve skutečnosti je to však asi o 7 procent méně. O Xiaomi Mi Mix je přesto velký zájem, dokonce se spekuluje, že čínský výrobce ještě do konce roku představí zmenšenou variantu (více informací).

Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *