Xiaomi Mi Mix 3 zaujme milovníky ultra zpomaleného videa. Zvládne až 960 fps

Už jen pár dní nás dělí od představení nového smartphonu Xiaomi Mi Mix 3. Bude se opět jednat o zařízení s minimálními rámečky okolo displeje, tentokráte ze všech jeho stran. Výrobce toho docílí vysouvacím mechanismem, který bude ukrývat čelní kamerku a další technologie k ověření uživatele na základě nasnímání jeho obličeje ve 3D. Má se jednat o velmi rychlé řešení, což ukazuje i následující upoutávka.

Videopohled na Xiaomi Mi Mix 3

Mi Mix 3 zvládne super slow-mo při 960 fps

Xiaomi Mi Mix 3 má také dostat funkci, kterou disponují pouze vlajkové smartphony značek Samsung a Sony, a to možnost záznamu super slow-motion videí při 960 snímcích za vteřinu. Přítomnost této funkce potvrdil mluvčí Xiaomi Donovan Sung na svém Twitteru.

Super zpomalené video vyžaduje přítomnost speciální rychlé paměti přímo na fotočipu, její velikost pak určuje, jak dlouhé mohou takto zpomalené záběry být, popř. v jakém rozlišení bude možné tato videa pořizovat. Tyto detaily zatím neznáme, dozvíme se ve čtvrtek 25. října.

Xiaomi Mi Mix 3: oficiální upoutávka láká na výsuvný mechanismus

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel